Kitchen Scramble

Kitchen Scramble 1.1.0

Sekrety gotowania w foodtrucku z Disneyem

Kitchen Scramble to gra Disneya, która zabiera nas w świat gotowania. Staniemy się początkującym szefem kuchni w foodtrucku, którym będziemy przemierzać kolejne miasta.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna grafika
  • Wciągający gameplay
  • Wiele różnych przepisów i składników

Wady

  • Pasek energii zmusza do czekania
  • Powtarzające się modele klientów

Dobry
7

Kitchen Scramble to gra Disneya, która zabiera nas w świat gotowania. Staniemy się początkującym szefem kuchni w foodtrucku, którym będziemy przemierzać kolejne miasta.

Co gotujemy?

Zatrzymując nasz samochód w mieście, trafiamy na klientów, którzy zamawiają różne potrawy. Po otrzymaniu zamówienia musimy spieszyć się w kuchni z doborem składników i przyrządzeniem jedzenia. W miarę postępu w Kitchen Scramble gotujemy coraz bardziej skomplikowane dania.

Dla przykładu, aby przyrządzić roladę mięsną należy posiekać cebulę, wymieszać ją z jajkiem i mieloną wołowiną, a następnie upiec. Musimy też pilnować, aby jedzenie nie było zbyt długo w piekarniku lub na patelni. Gdy się przypali, będzie do wyrzucenia.

Jeśli będziemy chcieli sami nauczyć się nowych przepisów, to w menu pauzy Kitchen Scramble znajdziemy książkę kucharską. Dzięki niej poznamy określone receptury.

Kitchen Scramble opiera się na modelu freemium. Znajdziemy więc typowe dla tego typu gier zagrywki – czyli czas ładowania energii, specjalne przedmioty, które można odblokować zakupami. Nie jest to wymuszone, ale jeśli nie chcemy płacić, musimy uzbroić się w cierpliwość.

Zabawa w klikanie

Kontrola w Kitchen Scramble jest prosta. Wystarczy wybrać element, z którym chcemy wejść w interakcje – może być to patelnia, cebula, czy klient. Na przykład dotknięcie ziemniaków spowoduje rozpoczęcie ich obierania, a stuknięcie palcem w piekarnik rozpocznie gotowanie. W trakcie przygotowania potraw każdy z elementów będzie miał numer, aby zachować kolejność działań.

Odpowiednia konfiguracja działań jest niezbędna, gdy mamy kolejkę głodnych klientów i trzeba przygotowywać wiele posiłków jednocześnie. Osoby bawiące się w Kitchen Scramble na smartfonach z małym ekranem, mogą mieć problemy z dokładnym wyborem elementów, co może być irytujące, gdy przypadkowo rozpoczniemy gotowanie złej potrawy.

Lokal na 4 gwiazdki

Podobnie jak większość gier Disneya także Kitchen Scramble wygląda świetnie. Rysunkowe postacie przypominają na myśl animowane filmy wytwórni. Szkoda jednak, że zdarzają się sytuacje, w których zobaczymy trzech identycznie wyglądających klientów – za to należy się spory minus.

Ścieżka dźwiękowa Kitchen Scramble zawiera świetne odgłosy kuchni – krojenie, wrzenie wody czy alarm piekarnika. Muzyka w grze nie zachwyca, ale jednocześnie nie przeszkadza w rozgrywce.

To nie fast food, ale też nie Ritz

Kitchen Scramble równoważy w sobie prostotę z grą strategiczną poprzez łatwą kontrole. To sprawia, że tytuł gwarantuje świetną zabawę dla dzieci i dorosłych.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na Iphone

Więcej
Kitchen Scramble

Download

Kitchen Scramble 1.1.0

Opinie użytkowników o Kitchen Scramble